Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

nstream

13 432 38 08

Bezpieczeństwo w sieci

Dbaj o poufność swoich danych. Poznaj zagrożenia

Dowiedz się więcej

Promocja Like

Facebook poznaj możliwości. Baw się razem z nami ;-)

Dowiedz się więcej

SMART TV

Świat bezpłatnej telewizji w Twoim domu

Dowiedz się więcej

nCloud

Jeszcze więcej usług dla ciebie!

Dowiedz się więcej

Nowinki techniczne

Megaupload powróci! Lepszy i szybszy;-)

Opublikowano: 2012-08-19

Megaupload powróci jeszcze w tym roku. Większy, szybszy i nie do zatrzymania!

Kontrowersyjny twórca portalu Megaupload, toczący wojnę z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości, po raz kolejny przemówił. 

Tym razem na swoim koncie twitterowym dał do zrozumienia, że to wcale nie koniec jego internetowej działalności. Wiemy, że Dotcom chce "zrewolucjonizować" branżę, dogadując się z artystami i twórcami bez pośredników, czyli wytwórni. Co wyjdzie z projektu Megabox jeszcze nie wiemy, ale zanim nastąpi jego premiera, 38-letni Niemiec chce wskrzesić portal Megaupload, o który toczy otwartą wojnę z amerykańskimi władzami.

Jego tweet brzmi tak:

"Wiem, na co wszyscy czekacie. Nadchodzi. W tym roku. Obiecuję. Większy. Lepszy. Szybszy. 100% bezpieczny i nie do zablokowania."

Żródło: Network

Poomoc
Nasi partnerzy:
inet tk telekom orange ING
internet radiowy, szerokopasmowy, bezprzewodowy, krosno, w krośnie, dostawca, ISP, WISP, sieci, promocje, cennik, do domu, dla biznesu, dla firm, promocje, zasięg, test łącza, serwis, usługi, IPLA, IPLEX, facebook, YouTube, dzierżawa, własność, umowa, oferta, router, antena, karty bezprzewodowe, nadajniki, mapa sieci, zasięg sieci, telefon, bramka, voip, kamery, podgląd, systematic.pl, adres Ip, aktualności, internet Krosno, internet Zręcin, internet Świerzowa Polska, internet Łęki - Myszkowskie, internet Łęki Dukielskie, internet Odrzykoń, internet Wrocanka, internet Niżna Łąka, internet Makowiska, internet Kobylany, internet Głowienka, internet Rogi, internet Korczyna, internet Bóbrka, internet Chorkówka, internet Żeglce, internet Dobieszyn, internet Potok, internet Bratkówka, internet Machnówka, internet Wietrzno, internet Sulistrowa , internet Nienaszów, internet Iwonicz Zdrój, internet Widacz, internet Kopytowa, internet Faliszówka, internet Targowiska,
facebook

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z tobą.