Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

nstream

13 432 38 08

Bezpieczeństwo w sieci

Dbaj o poufność swoich danych. Poznaj zagrożenia

Dowiedz się więcej

Promocja Like

Facebook poznaj możliwości. Baw się razem z nami ;-)

Dowiedz się więcej

SMART TV

Świat bezpłatnej telewizji w Twoim domu

Dowiedz się więcej

nCloud

Jeszcze więcej usług dla ciebie!

Dowiedz się więcej

Tablet

Tablet  z systemem Android. Na co zwrócić uwagę ? 

  •     Tablet powinien posiadać procesor minimum 1 Ghz. Najlepiej typu Core Duo, czyli procesor dwurdzeniowy.
  •     Minimalna wielkość pamięci to 516 MB. Najlepiej w technologii DDR2. Mniejsza pamięć spowoduje, że Twój tablet będzie się często       zawieszał. Aplikacje Android nie będą działały poprawnie, a ekran dotykowy często się zacinał i nie chciał współpracować.
  •     Dysk twardy flash powinien mieć co najmniej 4 GB pojemności. Większość aplikacji jest instalowana bezpośrednio i z automatu na dysku twardym.
  •     Karta micro SD zwana często kartą TF w tym przypadku nie pomoże. Pomyśl o braku możliwości dogrania map przed wyjazdem do wbudowanej nawigacji, czy kilku nowych gier nie ruszając już istniejących aplikacji.
  •     Bateria minimum 4000 mAh. Mniejsza pojemność, pomimo zapewnień producentów, nie podoła nawet jednemu filmowi. Kupujesz Tablet jako urządzenie przenośne. Chcesz się cieszyć nim w samolocie, podczas podróży pociągiem, czy w autobusie. Weź to pod uwagę.
  •     Sam język polski już nie wystarczy. Konfiguracja tabletu powinna mieć strefę europejską.  Warto zwrócić uwagę na to, że większość produktów jest konfigurowanych w Chinach. W więc Tabletyte mają ograniczony dostęp do aplikacji takich jak Facebook, Skype, Gadu-Gadu. Możesz być dla użytkownika niemiłym zaskoczeniem  gdy Twój Android Market po prostu nie będzie wyświetlał szukanych aplikacji.  

Jedynie w/w parametry zapewniają posiadaczowi przyjemność pracy. Nie bądź naiwny, że będziesz się w pełni cieszył użytkowaniem produktów takich jak Tablet w cenie 300 - 400 zł. Oczywiście należy uczciwie wspomnieć, że dominują na rynku produkty w których nie zawsze wszystkie aplikacje ładują się w sposóby płynny. Jednak wspomniana cena jest znacznie korzystniejsza od znaych światowych marek. 

Sprawdź polecane przez nas Produkty.

W naszym sklepie znajdziesz Tablety w których satysfakcja użytkowania wzrasta proporcjonalna do rosnącej ceny.  

Tablet jako mobilne centrum rozrywki.

Wszystkie Tablety oparte o popularne platformy; Android, iOS, Windows zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu osobistego urządzenia przenośnego. Często wytrzymała i cienka obudowa jest w stanie zastąpić cały komputer typu laptop. Zadania klawiatury i myszki przejął ekran dotykowy. Intuicyjna nawigacja, szybki dostęp do aplikacji oraz wirtualna klawiatura to największe atuty Tabletów. Niemal wszystkie urządzenia posiadają dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Prosta konfiguracja sieci bezprzewodowej sprawia, że tablet stał się pierwszym przenośnym narzędziem z nieograniczonym dostępem do sieci.

Co należy zrobić, aby tablet uzyskał dostęp do sieci? 

Podobnie jak smartfon tak również Tablet wymaga połączenia z bezprzewodowym punktem dostępu. Do tego celu wykorzystujemy router z funkcją WiFi lub Access Point. Cała gamę urządzeń bezprzewodowych mających przepustowość w zakresie 54-300mbps możecie Państwo zamówić w naszej firmie. Natomiast konfigurację dopasowującą urządzenie do standardów naszej sieci wykonają nasi technicy.

Pamiętaj w ramach jednej niskiej opłaty obanamentowej w sieci Nstream uzyskujesz nielimitowany dostęp do zasobów internetu, który nie ogranicza się jedynie do domowego komputetra. Możesz bez kłopotu zaadopotować rozwiązanie do każdego urządzenia mobilnego, którego oprogramowanie umożliwi połączenie z bezprzewodowym punktem dostępu.

Poomoc
Nasi partnerzy:
inet tk telekom orange ING
internet radiowy, szerokopasmowy, bezprzewodowy, krosno, w krośnie, dostawca, ISP, WISP, sieci, promocje, cennik, do domu, dla biznesu, dla firm, promocje, zasięg, test łącza, serwis, usługi, IPLA, IPLEX, facebook, YouTube, dzierżawa, własność, umowa, oferta, router, antena, karty bezprzewodowe, nadajniki, mapa sieci, zasięg sieci, telefon, bramka, voip, kamery, podgląd, systematic.pl, adres Ip, aktualności, internet Krosno, internet Zręcin, internet Świerzowa Polska, internet Łęki - Myszkowskie, internet Łęki Dukielskie, internet Odrzykoń, internet Wrocanka, internet Niżna Łąka, internet Makowiska, internet Kobylany, internet Głowienka, internet Rogi, internet Korczyna, internet Bóbrka, internet Chorkówka, internet Żeglce, internet Dobieszyn, internet Potok, internet Bratkówka, internet Machnówka, internet Wietrzno, internet Sulistrowa , internet Nienaszów, internet Iwonicz Zdrój, internet Widacz, internet Kopytowa, internet Faliszówka, internet Targowiska,
facebook

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z tobą.